Tibbo Project System (TPS)

Take what you need. Leave out what you don't.
İhtiyacın olanı al. İhtiyacın olmayanı bırakın.

Tibbo-TPS
Reddot

Tibbo Project System (TPS), yapılandırılabilir ve ekonomik bir endüstriyel otomasyon platformudur. Esnekliği, özel I/O özelliklerini uygulayan minik elektronik bloklar olan Tibbits® 'e dayanır. Belli bir I/O işleve mi ihtiyacınız var? Doğru Tibbit'i kurun. Bir şey için faydası yok mu? Cihazınızda bulunmasına gerek yoktur.
Bu modül tabanlı yaklaşım, programlanabilir denetleyicinizde istediğiniz özellikleri tam olarak tanımlamanıza izin vererek size kazanç sağlar.
TPS ile sadece donanımın değil, aynı zamanda konfigürasyon ve sürecini tamamen gözden geçirdik. Okuyun ve kendiniz görün!

Bir Tibbo Proje PCB'siyle Başlayın (TPP)

Bir Tibbo Projesi PCB, TPS cihazınızın temelidir.

Tibbo OS (TiOS) ve Linux sürümlerinde ve iki boyutta mevcut olan her kartta CPU, bellek, Ethernet portu, durum LED'leri ve Tibbit Modülleri ve Konektörleri için bir dizi soket bulunur.

TPS Board
Tibbits Module

Tibbit® Blokları ekle

Tibbitler ("Tibbo Bitleri" nde olduğu gibi), parlak renkli dikdörtgen kabuklara yerleştirilmiş önceden paketlenmiş I/O işlevselliği olan bloklarıdır. Tibbitler modüller ve bağlayıcılar bölümlerine ayrılmıştır.
ADC ister misiniz? Bunun için bir Tibbit Modülü var. 24V güç kaynağı? Anladım! RS232 / 422/485 portu mu? Buna ve başka birçok modüle de sahibsiniz !
Tibbit Konnektörleri için de aynı şey geçerli. DB9 Tibbit? Kontrol. Terminal bloğu mu? Kontrol. Kızılötesi alıcı / verici? Anladım. Sıcaklık, nem ve basınç sensörleri? Mevcut Tibbits listesinde hepsi var!

Tibbo Proje Kutusu (TPB) içine monte edin

Çoğu cihaz muhafaza gerektirir. Tasarlamak zor bir iştir. Güzelleştirmek daha da zor ve aynı zamanda pahalı da pahalı olabilir.
Endişe etmeyin! Tibbo Project System, isteğe bağlı olarak bir Tibbo Project Box (TPB) kiti ile sipariş edilebilir.
TPB'nin zekice özelliği, üst ve alt duvarlarının Tibbit Konnektörleri tarafından oluşturulmasıdır. Bu, düşük hacimli bir üretim operasyonunun büyük bir problemini ortadan kaldırır; raf ömrü olan bir muhafaza içinde delikler ve delik açma gereği.
Sonuç, bir tanesinin üretim miktarı olan projeler için bile her seferinde temiz, profesyonel görünümlü konut.

Tibbo Project Box
Kendi uygulamanızı geliştirin

Kendi uygulamanızı geliştirin

TPS2 ve TPS3 cihazları (TPP2 ve TPP3 kartları), süper kompakt, çevik işletim sistemimiz olan Tibbo OS (TiOS) tarafından desteklenmektedir. Tibbo BASIC, Tibbo C ya da ikisinin bir birleşimiyle TiOS uygulamalarını oluşturmak ve hata ayıklamak için Tibbo IDE (TIDE) yazılımını kullanın.

Yeni ilan edilen Linux tabanlı LTPS cihazları (LTPP3 kartına dayanan) çok çeşitli şekillerde kullanılabilir ve programlanabilir: Uygulamanızı klasik bir C dilinde veya şık Node.js olarak yazabilirsiniz. Son olarak, gömülü AggreGate, herhangi bir kod yazmadan karmaşık IoT uygulamalarını oluşturmanızı ve dağıtmanızı sağlar.

Benzersiz Çevrimiçi Yapılandırıcı

Özel TPS cihazınızı tanımlamak ve çevrimiçi mağazamızdan derhal sipariş etmek için Çevrimiçi Yapılandırıcıyı kullanın.
Yapılandırıcı, bir Tibbo Project Board (TPP) seçmenizi, Tibbit Modülleri'ni ve Konektörleri board soketlerine yerleştirmenizi ve ek seçenekler belirlemenizi sağlar. Bunlara, bir Tibbo Proje Kutusu (TPB) muhafazası, DIN ray montaj kiti vb. eklemek isteyip istemediğinizi seçme dahildir. Sisteminizin tamamen monte edilip edilmeyeceğini veya parça kiti olarak da seçebilirsiniz.
Yapılandırıcı hata arar ve geçerli bir sistem belirlediğinizden emin olur. Örneğin, gelecekteki TPS cihazınızın toplam güç tüketiminin mevcut güç bütçesini aşmadığını doğrular. Yapılandırıcı ayrıca, Tibbit'lerin yerleştirilmesini kontrol ederek, düzenlemelerinde herhangi bir hata olmadığını garanti eder.
Tamamlanan yapılandırmalar özel tutulabilir, diğer kayıtlı kullanıcılarla paylaşılabilir veya herkesin görebilmesi için herkes tarafından görülebilir hale getirilebilir.

Online

E N T E K ® Elektronik & Yazılım Tic. Ltd. Şti.

Türkiye'de Tibbo ürünlerini satın alabileceğiniz tek nokta. İletişim için tıklayınız.

Mobirise

Entek Elektronik

ENTEK Elektronik & Yazılım geliştirmiş olduğu uzdenetim sistemleri (WDS ve SWDC) ile Tekstil otomasyonunda 1999 yılından bu yana hizmet vermektedir.

ENTEK Elektronik & Yazılım kendi bünyesinde bulunan Ar-Ge'sinde geliştirmiş olduğu donanım ürünleri (CCU, RCU ve C-RCU) ile geniş bir alana yayılmış makinalar üzerinden topladığı verileri merkezi ve yerel bilgisayarlar üzerindeki yine kendi geliştirmiş olduğu yazılımları aracılığıyla kullanıcılara gösterme ve raporlama olanağı sunmaktadır.

Tibbo Ürünleri

Tibbo Project
System (TPS)

Tibbits® esnekliği  ile - özel I/O  özelliklerini gerçekleştiren minyatür elektronik bloklar üzerine kurulu, yapılandırılabilir ve ekonomik bir endüstriyel otomasyon platformudur..

ABONE OL

Şirketimizden bilgi edinmek için lütfen abone olun.

Created with Mobirise ‌

Web Page Creator