AggreGate SCADA / HMI

AggreGate SCADA / HMI, proseslerin, üretim akışlarının, makinelerin ve tesislerin görüntülenmesi ve çalıştırılması için bir çözümdür. Birçok sektör için denetim,kontrol ve izleme sağlayan son derece güvenilir ve çok kullanıcılı dağıtılmış sistemdir :

* Process Control (İşlem Kontrolü)
* Industrial Automation (Endüstriyel Otomasyon)
* Home Automation (Bina Otomasyonu)
* Telemetry (Telemetri bir sistem ya da tesisin uzaktan kablo veya kablosuz olarak izlenmesi veya kontrol edilmesidir )
* Remote Control and Monitoring (Uzaktan kontrol ve görüntüleme)
* Test and Measurement (Test ve Ölçüm)
* Machine-To-Machine Communications (M2M)

Human-Machine Interface (HMI)AggreGate SCADA / HMI, gerçek zamanlı çizelgeleme, kapsamlı uyarı / raporlama ve toplu işlemler gibi AggreGate Cihaz Yönetimi Platformundan edinilen ileri veri toplama ve işleme yeteneklerine sahiptir. Farklı PLC'lere, sensörlere ve diğer endüstriyel cihazlara erişmek ve kontrol etmek için zengin bir cihaz sürücüsü seti ile birlikte verilir. Proses Kontrolü için OLE (OPC), Modbus (TCP, UDP, Seri RTU / ASCII / BIN), BACnet IP ve SNMP gibi çoğu endüstri standardı protokol doğrudan desteklenir.

Entegre HMI Oluşturucu uygulaması, süreçleri görselleştirmek için İnsan-Makine Arabirimlerinin oluşturulmasını basitleştirir. Kullanılabilir kullanıcı arabirimi bileşenleri arasında standart form öğeleri (ör. Metin alanları ve düğmeler), tablolar, tarama ve vektör görüntüleri özelleştirilebilir göstergeler, grafikler, bölünebilir / sekmeli / çok katmanlı paneller ve daha birçoğu. GUI Builder'da oluşturulan HMI uygulamaları ayrı olarak başlatılıp tasarlanabilir. Örnek olarak dokunmatik paneller gösterilebilir.

Daha fazla bilgi için tıklayınız (english)

ABONE OL

Şirketimizden bilgi edinmek için lütfen abone olun.

Created with Mobirise ‌

Free Web Page Maker